S chutí na cestu...

Víme, kde zaparkovat

 

Parkování

Parkoviště u budovy Gymnázia, kde bude také start, je vyhrazené k organizaci pochodu, využijte parkoviště ve středu města. Na mapě máte parkoviště v Plasích, která můžete využít.

Parkoviště 1 je vymezeno pro turisty u kruhového objezdu v centru města, které je dostupné čtvrtým výjezdem z kruhového objezdu při cestě z Plzně a prvním při cestě z Kralovic.

Parkoviště 2 naleznete jako první odbočku po mostu přes řeku Střelu - směr z Plzně. Pokud pojedete směrem z Kralovic, parkoviště budete mít dostupné první odbočkou vpravo po plaském klášteru.

Parkoviště 3 je pro turisty zřízeno nově. Bude se nacházet na Velké louce, kde bude pro turisty vymezeno místo k parkování podle obrázku. Upozorňujeme, že parkoviště bude dostupné POUZE ZA PŘÍZNIVÉHO POČASÍ. Dostupnost tohoto místa k parkování naleznete minimálně jeden den před pochodem na tomto místě nebo na facebooku.

DOSTUPNOST: bude dostupné

 

V případě, že budete chtít jet v den pochodu do Plas vlakem nebo autobusem, přikládáme důležité informace.

Máme pro Vás jízdní řády autobusů a vlaků v den pochodu (7. 4. 2018). Aktualizovali jsme jíždní řád pro rok 2018. Máme připravené nejfrekventovanější trasy Kralovice - Plasy a Plzeň - Plasy. Vybrat si můžete jakýkoliv ze devatenácti připravených spojů do a z Plas. Upozorňujeme, že všechny rychlíky od prosince 2017 neprovozuje státní dopravce České dráhy, ale společnost GW Train Regio. Dopravci si vzájemně neakceptují jízdenky.

Aktuální jízdí řád najdete zde...