S chutí na cestu...

Informace o novém ročníku

6. 4. 2019    |    36. ročník    |    Plasy

V sobotu 6. 4. 2019 se bude konat 36. ročník turistického pochodu okolím Plas Gympl na cestách. Vloni se pochodu zúčastnilo přes tři tisíce turistů na šesti trasách. I v letošním roce budou trasy vést výhradně okolím Plas a jejich počet bude stejný.

Připraveny jsou pro Vás cyklotrasa - 35 kmpěší trasy – 6 km – kterou nazýváme kočárková, se soutěžemi pro malé děti, 10 km, 12 km, 16 km a 25 km.

Na startu (hlavní budova gymnázia - Stará cesta 363) vás jako tradičně přivítají studenti od 7 do 10 hodin. Na přípravě, značení a organizaci pochodu se letos  podílí studenti sexty a 2. ročníku. Trasy jsou připravené terénem, jde o značené turistické trasy, ale z velké části cesty značené vlastními značkami pochodu. Kvalita cest závisí na počasí a každý turista jde na vlastní nebezpečí. Pochod se koná za každého počasí.

PARKOVÁNÍ – parkoviště u budovy Gymnázia je vyhrazené k organizaci pochodu, využijte parkoviště ve středu města

Za startovné 40 Kč budete odměněni diplomem, skleničkou nebo propiskou s emblémem pochodu. Cíl je do 17 hodin.

Srdečně zveme pravidelné i nové návštěvníky pochodu, bývalé i současné studenty našeho gymnázia, všechny příznivce aktivního pohybu.

Za organizátory Mgr. Jaroslava Domabylová

Sestřih minulého 35. ročníku