S chutí na cestu...

35. ROČNÍK: Vaše návrhy na zefektivnění pochodu? Čteme a realizujeme!

27.03.2018 15:00

Vážení turisté,

v uplynulých týdnech jste odpovídali na dotazník bývalé studentky Gymnázia Plasy Michaely Marouškové, který se jmenoval: Návrhy pro zefektivnění marketingového mixu pochodu Gympl na cestách. Míša dotazník vyhodnocuje pro svoji bakalářskou práci, proto celkové výsledky zatím nikde nenajdeme. My jsme ale dostali možnost podívat se na výsledky předem. Hlavně bychom chtěli poděkovat 180 účastníkům, kteří dotazník vyplnili. Velmi si vážíme vašich odpovědí, které byly převážně velmi pozitivní.

Snažíme se reagovat na vaše připomínky

Do dotazníku jste napsali velmi zajímavé věci, které Vás trápí. A to jsme rádi! Jdeme napravovat.

Co si přejete? Fotokoutek.

Výborně, přejete si fotokoutek, tak proč ho nemít. Na startu letos bude nově fotokoutek. Bude k dispozici fotoplachta a u ní budete mít několik rekvizit (např. zábavné klobouky, různé nápisy). Ovšem pamatujte, že pro vyfocení budete potřebovat vlastní fotoaparát (telefon, tablet apod.)

Letos nově budete mít možnost zakoupit si výroční turistickou známku. Tímto krokem chceme společně s Vámi oslavit jubilejní 35. ročník a zároveň Vám splnit vaše další přání - zakoupit si propagační materiály pochodu. Zdarma budou k dispozici propagační materiály Plas a okolí.

Jsme rádi, že jsou mezi Vámi i „přespolní“ účastníci z Chomutovska, Lounska nebo z našeho hlavního města - Prahy! Jsme rádi, že se povědomí o našem pochodu rozšiřuje i za hranice okresu Plzeň-sever. Dále bychom chtěli reagovat na Vaše přání většího množstí občerstvení na startu/cíli či po trasách. Jako každý rok budete mít možnost opékat buřty na každé z našich tras, ale zároveň budou otevřeny i hospody v obcích, kterými naše trasy jdou: Rybnice, Žebnice, ale hlavně bezkonkurenčí občerstvení Vás čeká v Nebřezinech, kam letos zavítají trasy 11, 16 a 25 km.

Řešili jsme parkovací místa

Víme, že zaparkovat auto může být problém. Modernizací ulice Lipová se změnšil počet parkovacích míst při levé straně ve směru na Horní Hradiště. Ale nově bude k dispozici parkování na Velké louce. Dostupné parkování na louce bude ale jen v případě pěkného počasí. Včas Vás budeme informovat prostřednictvím našeho webu i facebooku. Více informací a polohu těchto parkovišť naleznete v sekci „Parkování“.

Některé z Vašich přání nás přinutili k úsměvu. Někteří z Vás by si přáli stánky s pivem na trasách. To bohužel není v našich silách. :-) Dále byste si přáli diplomy i pro Vaše čtyřnohé miláčky. Pejsci jsou na našem pochodu vítáni a pokud si přejí být odměněny diplomem a skleničkou, můžete je zaregistrovat jako člověka a tím pádem dostanou skleničku (nebo bloček či propisku) i diplom.

Závěrem bychom chtěli poděkovat za Vaše vnímání akce, kdy jste psali, že vnímáte pochod jako tradičně regionální s přesahem za hranice okresu. Děkujeme! Snažíme se již od roku 1984 využívat to nejlepší, abyste si procházku okolím Plas užili.

Tak jen jediné - v sobotu 7. dubna pojďte s Gymplem na cesty! :-)

 

Novinky 35. ročníku