S chutí na cestu...

Novinky 32. ročníku pochodu

25.03.2015 19:00

Jistě jste zaregistrovali, že hlavní novinkou letošního ročníku jsou dvě trasy v délce 10 km. Po loňské enormní návštěvě jsme se rozhodli naší nejvytíženější trasu duplikovat. Jaká trasa se Vám líbí letos nejvíce? Pokud pochod půjdete poprvé, můžeme Vám zaručit nezapomenutelný zážitek z okouzlující krajiny kolem Plas, která na Vás čeká na každé připravené trase.

Od loňského ročníku se snažíme pochod přizpůsobit novým trendům, především rychle rozvíjející se technice. V sobotu 4. dubna dostanete do rukou průvodku své trasy, na které bude nově QR kód. Jistě jste se s ním setkali na mnohých turistických místech. Po jeho nahrání do chytrého telefonu budete mít jedinečnou příležitost trasu procházet podle GPS navigace. (Doporučujeme ještě teď instalovat aplikaci Google Earth.) Navíc na stránce bude nahrána celá průvodka, která Vás bude držet na správné cestě.

Při absolvování pochodu jistě budete pořizovat nádherné fotografie krajiny, vaší turistické skupiny nebo objektů, které Vás zajímají. Pokud se s nimi budete chtít podělit, sdílejte je na Facebook nebo Instagram s hashtagem #GymplNaCestach. My se rádi podíváme, jak jste si pochod užili. Jistě se nebudeme zlobit, když nám ty nejkrásnější fotografie zašlete na e-mail info@gymplnacestach.cz a my je tady na webových stránkách zveřejníme.

Těšíme se na všechny příznivce aktivního pohybu